Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týmová pravidla

TÝMOVÁ PRAVIDLA

Každý tým má svá vnitřní týmová pravidla o svém fungování. Náš tým toho není vyjímkou,na těchto pravidlech se s klukama dohodneme,schválíme a budeme se jimi společně řídit.

ZDRAVÍME

Zdravíme dospělé v našich sportovních areálech i na turnajích apod.. Zdravíme se i mezi sebou. Patří to k základům slušného chování. Když zdravím, dívám se do očí a zřetelně vyslovím pozdrav. Dávám tak najevo nejen, že jsem vychovaný fotbalista, ale též že jsem tady a že se se mnou musí počítat.

KDYŽ TRENÉR NIC NEZADAL  

Před tréninkem, při tréninku, když trenér třeba něco vyřizuje apod. ...tedy ve chvílích , kdy ještě nebyla zadána žádná organizovaná činnost, se každý hráč snaží využít takové chvíle co největším počtem dotyků s míčem. Převalovačky, našlapovačky, kličky atd.

POSLOUCHÁM TRENÉRŮV VÝKLAD 

Když trenér mluví, pozorně ho poslouchám, abych věděl co mám dělat a mohl se tak stále zlepšovat.

POMÁHÁME SI, JSME TÝM 

Prostě se řídíme starým mušketýrským heslem : " Jeden za všechny, všichni za jednoho". MY je víc než JÁ! To ale neznamená, že jsme stádo bezejmených ovcí. Každý z nás je nenapodobitelná individualita, kterou chceme dále rozvíjet.

NA TRÉNINKY A ZÁPASY CHODÍME VČAS 

Dochvilnost je vlastnost králů. My, jako králové fotbalových trávníků, se podle toho budeme chovat. Nebudeme to nechávat na rodičích, kteří mají na starosti spoustu věcí. Sami rodičům pomůžeme tím, že jim včas připomeneme, kdy se koná trénink či zápas. Pokud se výjímečně stane, že se opozdím, předstoupím před trenéra, omluvím se a vysvětlím důvod mého zpoždění. 

SLOVA KTERÉ NEPOUŽÍVÁME 

Vyhýbáme se slovům nemůžu, nejde to, neumím, nezvládnu to. Všechno máme ve svých rukou(spíše nohou) a je jen otázka času kdy se co naučíme, zvládneme. Takže náš slovník je : zkusím to ještě, příště to vyjde, zaberu ještě jednou. Se sprostými slovy to nebudeme přehánět, známe je, ale proč je používat?!